2018-2019 BOT MODELLERİ

Bilekten Bağcıklı Bağlamalı Bot Modelleri

Sonbahar için daha uygun olan bu modeller  çıplaklık efekti yaratarak bacaklarla birleşiyor. Deri ve süetten yapılmış bu bot modelleri  pantolon ve elbise ile güzel kombinler yapılabilir. Siyah, kahverengi ve yeşil renkleri çok ön plandadır. Modaya uygun sivri topuk ya da yuvarlak topuk da tercih edebilirsiniz. Kışın ise düz tabanlar, orta topuklar, spor tarzları çok popüler olacaktır.

 

Önden Fermuarlı Bot Modelleri 

2018-2019 kış sezonunda önden fermuarlı bilekten bağcıklı botlar bir spor görünüme sahiptir. Bu bot stillerinde bilek bölgesinde ise genellikle kayışlar ve aksesuarlar mevcuttur.  Alışverişe çıkmadan önce bu öneriyi bir yere kaydedin deriz.

 

 

Muhteşem Farklı Stiller

Bordo, kahverengi ve siyah renkleri çok modadır. Şık sıkı oturan desenlerdeki kalın topukların yanında yüksek topuklu ve platformları da vardır. Kapri pantolon ve kotla güzel şekilde kombin yapılabilir.

 

Sivri Kare Topuklu Bot Modelleri 

Hem ince topuk hem de kare tasarımın bir arada bulunduğu efektif modellerdir. Çok zarif ve hoş önerilerdir. Ayrıca bir bayanı çok cool gösteren öneriler diyebiliriz.

 

Viyana Topuk Bot Modelleri

Minimalistliği ve konforu birleştiren ayakkabı tasarımıdır. Genellikle siyah, mavi ve yılan baskılı görünümler hakimdir. Metalik zincirler, perçimler çok gerçekçidir. Örneğin siyah bir pileli etek üzerine kırmızı bluz  ve aynı renkteki siyah viyana topuklu bot kombini çok hoş olacaktır.

 

Kumaş Desenli Bot Modelleri

Özel bir gece için çok güzel model önerisi. Hafif kumaşlardan yapılmış göz alıcı tasarımlara sahipti. Baskılardan yapılmış ayak bileği botlarıdır. Özel  lüks, nakış ve elmas taşlarla süslenmiş bilekten bağcıklı modeller idi.  Gümüş veya altın rengi  bilekten bağcıklı botlar, soğuk mevsimde hala çok favori olan stillerdir.

 

 

share this recipe:
Facebook
Twitter
Pinterest

Still hungry? Here’s more