Menisküs Sorunu Olanlar – Doğal Bir Yöntem İle Kurtulmak Mümkün

Bamya tohumunun içinde menisküse iyi gelen bir sıvı vardır. Tıpkı vücudumuzdaki ilik gibi. Ben diz ağrılarımdan ağlayacak dereceye geliyordum inanın. Daha sonra bana bamya tohumunu önerdiler ve 1-2 ay kadar düzenli bir şekilde kullandım sonucunda gerçekten faydasını gördüm. Her sabah aç karnına bu fotoğrafta gördüğünüz tohumlardan 6-7 adet ağzınıza atın su ile yutun. Gerçekten faydasını göreceksiniz. Ben fayda gördüm, siz değerli okurlarımın da faydalanması için paylaşmak istedim.

Eklem Sıvılarını Arttıran Bamya Tohumu Mucizesi Nasıl Uygulanır?

Eklem sıvılarınızı arttırmak için günlük 6-7 tane bamya tohumunu sabah aç karına bir miktar su ile yutarsanız ve bunu en az üç ay sürdürürseniz, eklemlerinizin ağrımadığını fark edeceksiniz.

8 Yorum Var

 1. Kayınpederim hiç ayağa kalkamaz haldeydi 15 gün kadar her sabah 15 adet içti çok şükür şu an hiç ağrı kalmadı

 2. Esin Yücel Reply

  Midesinden rahatsız olanlar yapmasın akşama kadar ağrı yaptı bende.

  • Midemde ülser var nasıl kullanmalıyım dizim çok kötü

 3. Şenay Çetin Reply

  Ben de dizlerimde sıvı eksikligi var.

  Ilk 21 gün ictim 10 adet . içmeyi bıraktım ağrı lar tekrar başladı.

  Tekrar 21 gün lük kür yaptım ve bıraktım ağrılar tekrar başladı.

  Şimdi 3 ay boyunca içtim ve 15 adet günde. Çok şükür 10 gündür arada bir sızısı var ama geciyor. Herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

 4. Arkadaşlar 6 veya 7 adet içiniz 21 gün 10 gün ara verin isterseniz öyle başlayın tekrarı na çok içmekle hemen şifa olmaz kararında kullanın geçmiş olsun

 5. 5 veya 7 adet için.
  En az 14 günden sonra faydasını göreceksiniz.İnşaallah

 6. Ben 10 adet her sabah yürüyorum, 21 gün sonra 10 gün ara veriyorum. Sonra tekrar başlıyorum. Merdiven inip çıkamazken ağrımdan, şimdi o kadar azaldı ki ağırılarım. Mutlaka tavsiye ederim.

 7. necla bulut Reply

  bende aksamdan bır bardak suya koyuyorum ıslanıyor sabahleyın hem suyunu ıçıyorum tohumda şışıyor oyle kullanıyorum mıdemden dolayı ınsallah faydası olur

Yorum Yaz